10:00, 12 Janar 2017

The Weeknd siç duket nuk po ndjehet keq aspak ndaj Bella Hadid, pasi së fundi po shihet duke u argëtuar me Selena Gomez.

Përkdhelje ndaj njëri tjetrit dhe paraqitje bombastike kanë bërë që të dy në mbrëmjen e së martë në Santa Monica, që lë të nënkuptojë se në mes tyre mund të ketë dicka, përcjellë Klan Kosova.

Detaje të tjera pritet të publikohen.

0111-selena-gomex-the-weeknd-kissing-photos-launch-11

Interesante