17:28, 16 Tetor 2017

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, u premtoi të rinjve dhe grave në Vushtrri se do ta kenë gjysmën e pushtetit në komunë, njofton Klan Kosova.

Ai kërkoi nga të rinjtë mos ta lëshojnë Kosovën, por të punojnë për të mirën e vendit.

Kronikë nga Enis Reçica.