21:46, 14 Shkurt 2018

Një burrë është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje./syri.net