12:00, 12 Janar 2017

Është Zayn Malik ai që ka sot ditëlindjen.

Këngëtari i cili ka vjedhur shumë zemra përfshirë dhe atë të Gigi Hadid mbush 24 vjet, njofton Klan Kosova.

Viti 2016 për të ishte shumë i suksesshëm duke përfshirë këtu dhe lidhjen e tij me 21 vjeçaren Gigi Hadid si dhe pjesëmarrjen e tij në disa ballina revistash të njohura.

zayn-malik-gigi-hadid-paris-fashion-week

Interesante