13:00, 19 Maj 2017

Një grua ka pozuar në një set dramatik të fotografive të dasmës, në të cilat fustani i saj i nusërisë shihet në flakë.

Ishte fotografi ai që ia vuri flakën fustanit të nuses me dëshirën e kësaj të fundit në provincën Fujian të Kinës dhe e la që të digjej  për të krijuar një efekt artistik, transmeton Klan Kosova.

“Prapaskenat” e kësaj ngjarjeve u postuan online më 16 maj me ç’`rast kanë nxitur shumë reagime në mediat sociale.

Fotografi që  kapi këto momente të rralla të karierrës së tij , Zheng ka thënë për “Pear” se një zjarrfikës ka qëndruar në gatishmëri për ta shuar zjarrin në çdo moment.

Ndiqni më poshtë pamjet:

https://www.youtube.com/watch?v=i3xkxtMR9uk

Interesante