15:46, 10 Mars 2018

Është publikuar tashmë edhe në youtube, remixi i këngës “Fshatarja ime” e kënduar nga Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula, njofton Klan Kosova.

Dy artistët më të suksesshëm shqiptar, erdhën me këtë befasi për nder të 50-vjetorit të karrierës së Sabri Fejzullahut.

Tashmë projekti është në kanalin dhe youtube ku edhe mund ta dëgjoni me kualitet të mirë dhe të plotë.