20:20, 12 Tetor 2017

Një çift nga Oklahoma, vendosën të kuptojnë për gjininë e foshnjës së tyre të cilën po e presin, në ambiente uji.

Megjithatë gëzimi që zonja pati kur kuptoi se po bëhej nënë e një vajze, mori dhenë në rrjetet sociale, pasi shihet duke brohoritur nga lumturia posa tullumbacet rozë fillojnë të shfaqen në ajër, transmeton Klan Kosova.

Ndonëse ky moment ishte paraparë të merte vëmendjen pasi çifti vendosën të dijnë për beben e tyre në një varkë, emocionet bënë të veten dhe nëna ishte ajo e cila u bë fokusi kryesor i këtij incizimi.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=jFE5tiRo7PM