9:45, 10 Gusht 2017

Këngëtari i njohur Blero Muharremi, një ditë më parë festoi ditëlindjen e të fejuarës së tij Afronës, madje duket se vendosi të kalojë momente të paharrueshme.

Çifti janë parë në një atraksion në qytetin e Pejës, në ambientet malore, në parkun e aventurave në Pejë, transmeton Klan Kosova.

Afrona dhe Blero madje janë parë të kenë përjetuar ndjenjën e lartësisë pasi kanë shijuar disa momente në luhatësen e cila llogaritet të jetë me e larta në Kosovë.

 

Interesante