20:15, 10 Gusht 2017

Këngëtari dhe kantautori i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi ka treguar se sa shumë e do muzikën ,transmeton Klan Kosova.

Mumajesi i cili njihet për sukseset e tij të panumërta, ku secila këngë e tij bëhet hit ka bërë një shkrim në rrjetin social Instagram.

Aty Flori ka treguar rëndësinë e veçantë që ka për të muzika.

“Mund të mos kem lindur me këmishe! (me fat) Por një gjë është e sigurt, jam përqafuar me muzikën në dëgjimin e parë…Bekuar që të kam dhe je aty gjithmonë për mua”, ka shkruar ai.

Interesante