23:15, 20 Prill 2017

Tashmë është konfirmuar se në sulmin në Champs Elysees në Paris, ku mbeti i vrarë një polic dhe dy të tjerë u lënduan, bëhet fjalë për më shumë se një sulmues.

Kjo pasi ka një flet arrest për sulmuesin e dytë e në kërkim të të cilit tashmë është policia franceze, shkruan The Sun, transmeton Klan Kosova.

Ai raportohet se në Paris kishte shkruar me tren kurse ka hyrë aty nga shteti i Belgjikës.

Interesante