17:10, 17 Korrik 2017

Një lajm të mirë e ka dhënë sot diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, këngëtarja ka zbuluar se motra e saj Ema po martohet, dhe për këtë Adelina po ndjehet jashtëzakonisht e lumtur, njofton Klan Kosova.

“E+A, ju më keni bërë njeriun më të lumtur”, ka shkruar Adelina nën fotografinë e publikuar.

Kujtojmë që Ema ka kohë që është në lidhje por ja që tani çifti po e kurorëzon dashurinë e tyre edhe me martesë.

 

Interesante