15:15, 30 Maj 2016

Menagjmenti i klubit të Real Madridit ka treguar se nuk është i organizuar vetëm në skemat e lojës.

Mbretërit duket se ia thonë nga të gjitha fushat.

Këtë e ka dëshmuar edhe spektakli madhështor që kanë organizuar në shtëpinë e tyre në Santiago Bernabeu për të festuar titullin e 11 në Ligën e Kampionëve apo thënë ndryshe – Undeciman.

Shumë fishekzjarre, drita, laser dhe instilacione të tjera që rrallë shihen.

Festa i ngjante përmbylljeve të kampionateve botërore apo europiane të futbollit, mbase edhe spektakleve të rok grupeve muzikore.

Shikoni KËTU disa nga momentet kryesore të kësaj ngjarje madhështore.

klankosova.tv

https://www.youtube.com/watch?v=lwLiTGA8paE