14:59, 3 Janar 2017

Njihuni me fëmijën e veçantë i cili është lindur me një shenjë në formë zemre në ballin e tij, transmeton Klan Kosova.

Prindërit Murat Engin, 30 vjeçar dhe gruaja e tij Ceyda, 28 vjeçare nuk mund t’i besonin syve kur e panë që fëmija i tyre Çinar ka lindur me një shenjë të kuqe në ballin e tij.

Fëmija i sapolindur u bë shumë i famshëm në sallën e lindjes sa që edhe infermieret bënë selfie me të.

 

Several of the nurses at the hospital wanted selfies with the newly arrived infant, pictured

Many of the family's friends have described Çinar as the 'love baby' because of the birthmark

The family said he has already got many fans because of the unusual birthmark 

 

 

Interesante