14:30, 21 Prill 2017

Ronda Rousey dhe Travis Browne janë fejuar.

Sipas TMZ, çifti u fejua javën e kaluar gjatë pushimeve në Zelandën e Re, transmeton Klan Kosova.

Browne thuhet se propozoi me një unazë diamanti të madhe në një ujëvarë, sepse ndihej se ai ishte vendi i duhur për ta bërë këtë.

Rousey dhe Browne kanë qenë së bashku që nga vitit 2015.

maxresdefault

Interesante