9:26, 21 Prill 2017

Dule Hill dhe e dashura e tij Jazmyn Simon, janë fejuar.

Aktori 41-vjeçar i kërkoi Jazmyn-it të martohej me të më 14 prill, dhe padyshim se përgjigja e saj ishte PO, transmeton Klan Kosova.

Dule është i njohur për punën e tij si Gus në “Psycho”, dhe Charlie Young në “The West Wing”.

Interesante