16:30, 13 Shtator 2017

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ishte gati viktimë e një “sulmi” të çuditshëm në ndeshjen e së martës mbrëma mes Celtic dhe PSG.

Një fans i vendësve u fut në fushë dhe u duk të ketë provuar ta godasë francezin.

Fatmirësisht për Mbappe-në, fansi i Celtic nuk arriti të ketë kontakt me të.

https://www.youtube.com/watch?v=wukPa6Da0Mc

Interesante