18:01, 14 Qershor 2018

Tashmë këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, është bërë e ditur se do ta performojë himnin e botërorit në finalen e Kampionatit Botëror.

Derisa Era po merret me projekte të tjera kënga “Live It Up” e kënduar edhe nga Will Smith dhe Nicky Jam, ka arritur 21 milionë klikime, njofton Klan Kosova.

Kur kampionati ka filluar, ju përpos ndeshjeve të mrekullueshme, mos harroni ta dëgjoni këngën e kosovares Istrefi.

klankosova.tv