22:30, 15 Korrik 2017

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Era Istrefi njihet për stilin e saj të veçantë, transmeton Klan Kosova.

Ajo përkujdeset që në çdo paraqitje të saj të shfaqet shumë më ndryshe dhe unike.

Në fotografitë e saj të postuara në Instagram, Istrefi shfaqet me një grim shumëngjyrësh.

Ndryshe ajo me këngën e saj të fundit me titull “Redrum” ka arritur miliona klikime.

 

 

 

Interesante