21:39, 6 Nëntor 2017

Pas bashkëpunimit me “të dashurin”  e saj Genc Prelvukaj, Eni Koçi po paralajmëron një këngë të re, njofton Klan Kosova.

Këtë lajm, këngëtarja nga Shqipëria e bëri të ditur përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, nën të cilën ka shkruar “Pra, kush është gati për këngën e re?”.

Eni dhe Genci muajin e kaluar sollën “Vetëm ti”, projekt ky i cili arriti afër tre milionë klikime në youtube dhe u bë njëra ndër këngët e pëlqyera të fansave të tyre.

Sooo….who's ready for the new song??? 🙌

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

Interesante