13:18, 20 Mars 2017

Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë.

Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur të blejë shtëpi pranë shumë personazheve të famshëm, aty ku janë zhvendosur vilat luksoze, të cilat thuhet se kanë një çmim 300-500 mijë euro.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka publikuar foto nga shtëpia e saj e re dhe i ka postuar ato në rrjetin social Snapchat.
“Duke vizituar shtëpinë time të re” shkruan Enca.

Tani ajo do të jetë komshie me disa personazhe të tjerë të famshëm, shkruan Ora, përcjellë Klan Kosova.

280804

Interesante