18:00, 20 Mars 2017

Modelja e njohur që jeton në SHBA, Emina Çunmulaj ka dëshmuar disa herë se nuk ka frikë të tregojë natyralitetin e saj, transmeton Klan Kosova.

Në fotografinë e fundit që e ka postuar në rrjetin social ka treguar trupin e saj në të brendshme si dhe fytyrën komplet pa grim.

Në mbishkrimin e fotografisë, modelja e njohur ka shkruar:

“Për tetë ditë vajza ime e vogël i mbush 8 vjet. Nuk po mund ta besoj sa shpejt po shkon koha”, ka thënë Çunmulaj.

Këtë fotografi ajo e kishte realizuar kur ishte vetëm shtatë muajsh shtatzënë.

Interesante