21:05, 13 Shtator 2017

Ekipet e shpëtimit dhe ambulanca të shumta në këto momente janë duke qëndruar pranë  shkollës së mesme ‘’Freeman’’ në Rockford të Washingtonit.

Mediat e huaja raportojnë se përveç një personi të vrarë dhe gjashtë persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave më armë zjarri nga një person i cili tashm veç është kapur nga autoritetet, transmeton Klan Kosova.

Lajmi pritet të përditësohet, qëndroni në klankosova.tv.

Për më shumë shikoni pamjet:

https://www.youtube.com/watch?v=Cv3kQSfhRYQ

 

 

Interesante