22:00, 11 Janar 2017

Këngëtarja nga Shqipëria, Egi Vreko e cila ka nisur karrierën e saj në Kosovë ka publikuar këngën e saj të dytë me titull “Je ka don”, njofton Klan Kosova.

Vajza me origjinë nga Berati, vitin e kaluar kishte publikuar këngën e saj të parë me titull “Blazzin”.

Tekstin dhe melodinë e këngës “Je ka don” e ka bërë vetë Egi.

Interesante