22:00, 12 Tetor 2017

Pas lindjes së binjakëve, Beyonce nuk ndalet së shfaquri asetet e saj prej një nëne seksi.

Ajo edhe njëherë ka dëshmuar se ka ende trup tërheqës edhe katë muaj pasi solli në jetë dy fëmijë të tjerë, transmeton Klan Kosova.

36 vjeçarja ka publikuar fotografitë në llogarinë e saj në Instagram, teksa dukej me barkun e saj të sheshtë dhe vithet e saj bombastike.

Për më shumë ja fotografitë: