8:53, 19 Maj 2017

Kendall Jenner mbase s’i ka format e motrës së saj të bëshme, Kim Kardashian, por ato që i ka, ajo s’heziton t’i shfaq – dhe atë jo rrallë.

Ylli 21 vjeçar e The Keeping Up  With The Kardashians, është parë pa sutjena në një aeroport në SHBA, njofton Klan Kosova.

Asaj madje i është parë edhe një pjesë e gjinjve në veshjet e saj të perit.

Këto veshje, që i linin pak fantazisë, shfaqnin shumë edhe nga këmbët e formësuara të Jenner.

On show: The matching semi-sheer pants gave everyone a view of her Bridget Jones-style large panties, too, as she walked through the terminal escorted by a burly bodyguard

Getting noticed: The strange ensemble seemed a little out of place at the busy airport where other travelers were dressed more practically for their travels.

The reality star, 21, was spotted taking off her beige high heel ankle boots at the security check-in revealing her pants had feet on them

Arms up: Despite her see-through outfit, she was still made to go through a body scanner

Matching all around: Her outfit looked the same whether she was coming or goingMatching all around: Her outfit looked the same whether she was coming or going

Simple: The Keeping Up With The Kardashians castmember wore her short dark hair in a ponytail

Au naturel: Kendall seemed to be traveling make-up free

Being checked out: The 21-year-old cooperated with the TSA officers

 

klankosova.tv

 

Interesante