22:52, 18 Qershor 2017

Harper Grohl, e bija 8 vjeçare e rokerit legjendar, Dave Grohl, iu bashkua në skenë bëndit të babait të saj, Foo Fighters, në setin e tyre muzkor në Festivalin Secret Solstice në Islandë.

Grohl e prezantoi të bijën e tij, dhe i tha turmës që ajo së fundi kishte kërkuar që të mësonte t’iu binte daulleve.

Më poshtë keni videon ku Harper performon me babain e saj dhe anëtarët e tjerë të bendit:

Interesante