10:12, 14 Shkurt 2018

Këngëtarja kosovare më famë botërore, Dua Lipa, ka arritur një miliard klikime në Youtube, njofton Klan Kosova.

Pas një performance që pati në emisionin e të famshmes Ellen Degeneres, Dua ka arritur të marrë një miliard klikime për këngën e saj New Rules.

“E kapa telefonin dhe zbulova se jam artistja më e re femër që merr 1 miliard klikime në një video muzikore”, ka shkuar Lipa në Facebook, duke publikuar një fotografi nga koha kur ishte e vogël.

I picked up the phone and found out I am the youngest female artist to hit 1 BILLION views on a music video #newrules ? WHAAAAA!!! ❤️

Gepostet von Dua Lipa am Mittwoch, 14. Februar 2018

klankosova.tv