21:37, 10 Janar 2017

Bashkëpunimit tashmë shumë të pëlqyer të Dua Lipës dhe Sean Paul i është bashkangjitur edhe videoklipi.

Videoklipi i këngës “No Lie” është publikar mbrëmjen e së martes .

Këngëtarja ka një dukje mjaft seksi dhe interesante, përderisa Sean ka mahnitur në stilin e tij të zakonshëm.

Shikojeni videon më poshtë.

Interesante