15:33, 19 Qershor 2017

Borussia Dortmund po synon transferimin e talentit të Barcelonës, Lee Seung-Woo, thotë Bild.

Skuadra gjermane e ka përcjellur 19 vjeçarin në Kupën e Botës së Grupmoshave U20, dhe Barça mund të përgatitet që ta lë atë të largohet, duke marrë parasysh se atij do t’i duhej të garonte me yje si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar në sulm.

Edhe Manchester City e United janë të interesuar në Seung-Woo.

Interesante