20:00, 20 Prill 2017

Dizajnerja e modës, Victoria Beckham është treguar mjaft e hapur lidhur me jetën e saj personale për revistën e njohur “Elle”, transmeton Klan Kosova.

Beckham ka pranuar se ajo nuk ka “shumë miq” por nuk ndjehet e vetmuar.

Ish pjesëtarja e Spice Girls është shprehur: “Nuk jam kurrë vetëm. Nuk kam shumë miq, por jam e rrethuar nga njerëz me të cilët dua të rri”.

“Miqtë e mi kanë një karrierë dhe një familje”, përfundon Victoria.

Interesante