19:00, 13 Shtator 2017

Leonardo DiCaprio dhe ish-e dashura e tij, Toni Garrn, morën pjesë në të njëjtën ngjarje mbrëmë pasi u panë të ribashkuar dhe duke mbajtur duart në fillim të kësaj jave, transmeton Klan Kosova.

Aktori 42-vjeçar dhe modelja 25-vjeçare, morën pjesë në “Unitas Third Annual Gala Against Human Trafficking”, në New York.

Gjatë fundjavës, Leo dhe Toni u panë në një klub nate së bashku, duke shkaktuar thashetheme se ato mund të kenë rindërtuar romancën e tyre.

Interesante