13:00, 12 Tetor 2017

Thuajse nuk ka njëri që tashmë nuk e ka dëgjuar këngën “Despacito”, transmeton Klan Kosova.

Kënga latine e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee, të mërkurën ka arritur katër miliardë klikime në Youtube.