18:47, 13 Gusht 2017

Modelja Demi Rose u zhvesh tërësisht për një sesion fotografish në Cape Verde.

Format e saj trupore ishin mbresëlënëse si gjithmonë, dhe kësaj radhe ajo nuk i la asgjë imagjinatës së fansave të saj, duke flakur rrobat nga trupi i saj.

Interesante