13:35, 13 Shtator 2017

Liverpool po synon që ta transferojë mbrojtësin e Lazios, Stefan de Vrij, gjatë verës e ardhshme, pohon Calciomercato.com, transmeton Klan Kosova.

De Vrij i përfundon kontrata në fund të stinorit dhe ende nuk është pajtuar për një kontrate të re.

Ndërkaq, Borussia Dortmund, Lazio dhe Juventus po ashtu janë të interesuar në qendërmbrojtësin.

 

Interesante