21:22, 13 Dhjetor 2016

Basketbollisti kosovar Dardan Berisha po vazhdon me paraqitja fantastike në kampionatin Polak, njofton Klan Kosova.

Në ndeshjen e fundit që skuadra e tij Polfarmex e humbi ndaj liderit Torun Berisha realizoi plot 38 pikë duke qenë lojtari i ndeshjes .

Për formën momentale dhe planet për të ardhmen  basketbollisti 28 vjeçar foli për emisionin “Minuta e Fundit”.

Kronikë nga Jon Ajeti.

 

Interesante