16:35, 12 Nëntor 2017

Është publikuar bashkëpunimi mes Ramadan Krasniqi – Dani dhe Irkenc Hyka me titull “Një Lamtumirë”, njofton Klan Kosova.

Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Irkenci, tekstin e shkroi Endrit Mumajesi ndërkaq klipin e kanë realizuar produksioni Max nga Shqipëria.