Gjiganti nga Stamford Bridge është i interesuar ta transferojë anësorin e talentuar italian

14:00, 21 Prill 2017

Chelsea është e vendosur ta forcojë krahun e djathtë, pas lëndimit të Victor Moses në përballjen me Crystal Palace.

Blutë kanë kthyer sytë kah mbrojtësi i Atalanta dhe janë duke e përcjellë me kujdes Andrea Conti.

Nëse Antonio Conte nuk e transferon dot atë, mundësi tjetër është i riu i Hoffenheim, Jeremy Toljan.

Interesante