12:00, 5 Dhjetor 2017

Kështu ai ka shfrytëzuar rastin që të kalojë pak kohë me yllin e muzikës, Rita Ora, me të cilën ka bërë edhe një fotografi ku shihet tejet i disponuar.

Fotografia tregon se McGrogor nuk ka ngurruar që të afrohet drejt Orës dhe t’ia vë dorën në bel asaj, shkruan The Sun, përcjellë Klan Kosova.

Por që gjithçka ka qenë momentale, pasi boksieri ka bërë fotografi edhe me të famshmet tjera, si Irina Shayk, Donatella Versace dhe Jourdan Dunn.

E nga bota e sportit, si rëndom nuk ka munguar edhe vositësi i Formula 1, Leëis Hamilton, që ka kaluar kohë me McGregor.
 Irina Shayk and Donatella Versace seemed interested to the yarn being told by UFC legend Conor McGregor
 The two sporting superstars were delighted to bump into each other on the red carpet Lewis Hamilton and Conor McGregor pose on the red carpet with fashion guru Donatella Versace Lewis Hamilton always dresses dapper - and tonight was no different - pictured here with Cristiano Ronaldo's ex Irina Shayk