15:39, 14 Nëntor 2017

Ndërsa një çift po shijonin darkën e tyre romantike, një mysafir i paftuar është parë t’i ketë shoqëruar ata.

Në pamjet e publikuara më poshtë çifti duket se nuk e kuptonin që dikush prapa tyre po bënte xhiro, ndërsa të dy dhe po shijonin puthje, transmeton Klan Kosova.

Ngjarja ndodhi në një restorant ushqimi në Las Vegas Benihana.

Për më shumë ja video e publikuar më poshtë: