Çifti i famshëm ndahet pas 16 vjetësh lidhje

Çifti i famshëm ndahet pas 16 vjetësh lidhje

NULL NULL
4 years më parë

Helen Hunt dhe partneri i saj Matthew Carnahan janë ndarë pas gjashtëmbëdhjetë vjetësh së bashku.

“Ajo është ndarë me Matthew para disa muaj. Ata kishin një marrëdhënie të fortë dhe shumë të kundërt gjatë viteve. Ata qëndruan së bashku për shkak të vajzës së tyre”, tha një burim për E! News, transmeton Klan Kosova.

“Ata janë ndarë edhe më parë, por këtë herë duket të jetë ndryshe”.

Çifti ka një vajzë së bashku, 13-vjeçaren Makena Lei.