15:24, 21 Prill 2017

Ciara është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, dhe tashmë ajo ka ndarë fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram!

Këngëtarja 31-vjeçare duket sikur është afër datës së lindjes në fotografitë e realizuara në një fushë tenisi në një ditë të bukur me diell.

Ciara dhe burri i saj Russel Wilson së shpejti do të mirëpresin së bashku fëmijën e tyre të parë.

ciara-puts-large-baby-bump-on-display-02-1 ciara-puts-large-baby-bump-on-display-01

Interesante