23:00, 13 Shkurt 2018

Dakota Johnson dhe Chris Martin u panë duke mbajtur duart derisa po shkonin për të festuar ditëlindjen e 60-të të Ellen DeGeneres, në festën e saj gjatë fundjavës, transmeton Klan Kosova.

Të shtunën, aktorja 28-vjeçare dhe këngëtari 40-vjeçar i Coldplay, u kapën nga fotografët kur u ndeshën me Drew Barrymore.

Të ftuar të tjerë në festë ishin, ish e dashura e Chris, Gwyneth Paltrow dhe Jennifer Lawrence, si dhe Kim Kardashian, Chrissy Teigen, Jennifer Lopez, Oprah Winfrey dhe Reese Witherspoon.

Një burim tha për People, se Chris dhe Dakota kaluan shumicën e fundjavës në Malibu.

Ata u lidhën fillimisht në tetor, por kurrë nuk e konfirmuan marrëdhënien e tyre.