11:00, 13 Dhjetor 2016

Lamar Odom thuhet se është në një rehabilitim në San Diego, Kaliforni.

“Ishte vendimi i tij. Ai donte për të punuar në shëndetin e tij mendor dhe fizik për kapitullin e ardhshëm të jetës së tij”, ka thënë një burim për E! News në lidhje me vendimin.

Vitin e kaluar, Lamar u gjet pa ndjenja në një shtëpi në Las Vegas dhe luftoi për jetën e tij në spital. Lamar doli nga spitali disa muaj më vonë.

Ish e dashura e Odom, Khloe Kardashian ka folur në lidhje me të në një intervistë në fillim të këtij viti, transmeton Klan Kosova.

Lajmi për rehabilitimin e tij vjen menjëherë pas raporteve se një gjyqtar i Khloe dhe Lamar ka finalizuar divorcin e tyre.

Interesante