15:50, 21 Prill 2017

Sot në emisionin “Ora e Pasdites” në Klan Kosova do të diskutohet për terapinë Nutricionale Online nga Diola Dosti – Baftiu.

Në kronikat që do të transmetohen gjatë këtij emisioni do të mund të ndiqni: Si i kanë bashkuar këngët tradicionale të Kosovës e Tunizisë në versionin jazz Taulant Mehmeti dhe grupi i tij?

Çfarë fshati turistik ka ndërtuar familja Nikçi në Rekë të Allagës?

Si përgatitet mishi i qingjit në tavë?

Këto dhe shumë të tjera do të mund t’i ndiqni në “Ora e Pasdites” me fillim të orës 18:40.

Kalojeni pasditen me Njomza Aliu.

Interesante