8:40, 11 Gusht 2017

Edhe pse janë të dy në fusha të ndryshëm dhe ndoshta jeta që bëjnë ka një diferencë të madhe, Noizy dhe Ermal Mamaqi ndajnë një miqësi shumë të mirë.

Këtë herë janë shfaqur bashkë në Sarandë dhe njëri po pi birrë dhe tjetri ujë.

Por mesa duket kaq i ka mjaftuar Ermalit që të bëjë humorin e tij të zakonshëm.

Ai ka modifikuar këngën e fundit të Noizyt “100 kile” duke e përshtatur me foton.

“New Hit coming Soon…
Eci rond ti mos e krruj
s’bejm transport po s’beri buj
puna paster s’ka te huj
birr uj, birr uj, birr uj…,”-shkruan Ermali krahas fotos.

Interesante