19:03, 7 Dhjetor 2017

Djali i këngëtarit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zeka çdo ditë e më shumë po e fiton dashurinë e të gjithëve.

Kjo fal edhe postimeve që bën nëna e tij në Instagram, ku shfaq pothuajse çdo lëvizje të lezetshme të tij.

E fundit është ajo se si vogëlushi po shëtit nëpër ambientet e shtëpisë me ndihmën e dubakut, të cilin duket se nuk e ka aspak problem ta menaxhojë.