22:24, 8 Janar 2018

Reperi i famshëm, Capital T duket se pas një viti të suksesshëm po e nis mbarë edhe vitin 2018, transmeton Klan Kosova.

Për të gjitha arritjet e tij ai me anë të një postimi në Instagram ka falënderuar të gjithë për prezencën në koncertet e tij.

“Veç me ju falënderu për përkrahje gjatë krejt tourit të sivjetshëm, është shumë pak. Falenderimin tim për ju kam me e kthy me projekte si asnjëherë më parë, për krejt dashurinë që më keni dhënë anë e mbanë botës”.

Capital T ka performuar edhe në SHBA dhe Evropë gjatë muajve të fundit.

Faleminderit prej zemrës ♥️ Until Next Time 🌎 Beautiful World

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Interesante