21:58, 13 Shkurt 2018

Brooklyn Beckham shkroi një mesazh vërtet të bukur për ditëlindjen e të dashurës së tij, Chloe Moretz, transmeton Klan Kosova.

Modeli 18-vjeçar postoi një fotografi të Chloe në Instagram me përshkrimin: “Urime ditëlindja. Të dua pa masë”.

Aktorja mbushi 21 vjeç, dhe këtë ditë e festuan së bashku.

Happy birthday baby ? love you to the moon and back xx

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on