17:00, 13 Janar 2018

Britney Spears publikoi një video sexy në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja u shfaq me tri veshje të ndryshme dhe shihet duke bërë disa lëvizje.

Shumë pëlqime e komente erdhën brenda pak minutash, shikojeni videon:

Rebel just for kicks!!!!! ????

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

klankosova.tv