12:30, 14 Nëntor 2017

Blake Shelton kujtoi vëllanë e tij të ndjerë Richie, i cili vdiq në një aksident me makinë në vitin 1990

Këngëtari 41-vjeçar dhe anëtari i jurisë në The Voice, bëri një shkrim prekës në Twitter, transmeton Klan Kosova.

“Humba vëllanë tim sot 27 vjet më parë. Isha vetëm 14 vjeçar në atë kohë, por kjo gjë ma ndryshoi jetën përgjithmonë. Më bëri të kuptoi se jeta është e çmuar dhe nuk ka shumë kohë. Neve na mungon ende Richie”, shkroi Blake.

Këngëtari sapo ka lëshuar albumin e tij të ri “Texoma Shopre”, dhe pritet qe të emërohet se njëri prej meshkujve më seksi nga revista People.